Megerősítésre vár
1
Megerősítésre vár
1

Elromlott/megrongált kerékpáros lámpa

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
Megoldott
3
Megoldott
3

Elhagyott autó

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
Kossuth L utca, 106. A. lház. 10. em. 32 (XXI. kerület, Csepel)
Megoldott
1
Megoldott
1

Kialvó lámpa

Beküldés ideje:
Beküldte: Horváth István
Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
Variházy Oszkár utca (XIV. kerület, Zugló)
Megoldott
6
Megoldott
6

Félig megdőlt jelzőlámpa

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Jeszenák János utca (XIV. kerület, Zugló)
Megoldott
2
Megoldott
2

Rendszàm nélküli autók

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
Megoldott
1
Megoldott
1

Kereszteződésben felejtve

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
Francia út (XIV. kerület, Zugló)
Megoldott
1
Megoldott
1

Szemét a járdaszigeten

Beküldés ideje:
Beküldte: VII Gábor
Illetékes: Budapesti Közművek FKF
Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
Megoldott
2
Megoldott
2

kidőlt szekrény, kilógó kábelek

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
Lipótváros (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
Megoldott
2
Megoldott
2

Kivágott fa

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
Jurányi utca (II. kerület)
Megoldott
1
Megoldott
1

Sérült fa

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
Megoldott
1
Megoldott
1

Lefolyó

Beküldés ideje:
Beküldte: Czuppon Enikő
Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
Megoldott
1
Megoldott
1

Nem működő indulásjelző tábla

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
Megoldott
2
Megoldott
2

Összetört üveg

Beküldés ideje:
Beküldte: Fónai Kende
Illetékes: JCDecaux
Budapest, Bojtár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Megoldott
1
Megoldott
1

Lassan 1 éve van felbontva a járda

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapest Közút
Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
Megoldott
1
Megoldott
1

Nem működő kút

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
Szilágyi Dezső tér (I. kerület, Várkerület)
Megoldásra vár
1
Megoldásra vár
1

Jó volna ide egy fa

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
Szent István körút (XIII. kerület)
Megoldott
3
Megoldott
3

Balesetveszélyes fedlap

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Magyar Telekom
Csörsz utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére