Megoldásra vár

Közlekedési jelzőlámpa

Anonim Járókelő

Nem működik a jelzőlámpa , de ha mégis ,akkor az árpád út felöli irányból az autós lámpa zöld jelzése nem világít ami balesetveszélyes lehet a gyalogosokra nézve . Illetve ha minden jó akkor a gyalogos nyomogombra nem vált át szabad jelzésre .

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Rózsa u. 42

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a IV. Rózsa utca - Király utca csomópontban észlelt, hibás jelzőlámpákkal kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítása folyamatban van.
    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Zöld jelzés nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K G
    Illetékes: Budapest Közút
    Rózsa utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gyalogos jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Virág utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolas

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József Attila utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére