bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerékpáros lámpák módosítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Porladó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Közgazdász utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Töredezett fedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Müller András
    Illetékes: Budapest Közút
    Szendi árok (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Örs vezér téri új zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla rossz helyen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: H Bence
    Illetékes: Budapest Közút
    Angeli utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére