Ha megosztod, megoldod.

A Járókelő csapat 2012 óta segít a városlakóknak abban, hogy jelezhessék a kátyúkat, letört szemeteseket, lekopott zebrákat és egyéb közterületi problémákat a lakóhelyükön.

Már 59629 megoldott bejelentés
Még több kiemelt bejelentés

Kiemelt bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    autógumi a fán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dániel Zoltán
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem vezeti el a vizet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    11
    Válaszra vár
    11

    elhagyott mi autónk - 22. ker

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Duna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Avar felhalmozódás kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Vajda János utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Még több friss bejelentés

Friss bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Építkezési hulladék az utca sarkokon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Lenhossék utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolóhelyet foglaló autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Silvanus sétány (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére