bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis villamosmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Vágány utca / Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis menetrend

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szakorvosi rendelőintézet (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét a dombtetőn

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Lőrinci piac (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltűnt a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Háromház utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megbontott furgon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Háromház utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letarolt zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapest Közút
    Soroksár, IKEA áruház (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Játszótéri pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Meggyfa utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mosdókagyló a zöldfelületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Aradi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére