Válaszra vár

Többhetes csikkszemét

Anonim Járókelő

többhetes csikkszemét

villamos megálló és útpálya között

Móricz Zsigmond kötér

49-es villamos megállója, dél budai végállomás irányába

Kérjük a rendes és rendszeres takarítást a jövőben!!! Előre is nagyon köszönjük

Sajnos több villamos megálló környékén hasonló a helyzet.... Érdemes lenne foglalkozni a problémával!

Vagy nincs takarítva az útpálya rendesen hónapok óta, vagy csak ide seprik ki a csikkeket a villamos megállóbol sajnos...

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, 1107-Móricz Zsigmond körtér

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "többhetes csikkszemét - 49-es villamos megállója - Móricz Zsigmond kötér"-ról "Többhetes csikkszemét"-ra.

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Márton Áron tér 53-as buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Márton Áron tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Olajfoltok a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kuka alja hianyzik

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Szent Gellért tér - Műegyetem M (Sz.híd (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére