bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Czetz János utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Wcnek használt rámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomtalanítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dániel Zoltán
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Clark Ádám tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pesterzsébet Wesselényi utca szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Alsóteleki utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét kupacok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rózsák tere (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    tiltott helyen szemetelés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Princz László
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Gladiátor utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét a zöldsávban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét a fa körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dózsa György út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére