Megoldásra vár

Zebra felfestés

Anonim Járókelő

A gyalog átkelő felfestés elkopott, szinte már egyáltalán nem látszik.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Ady Endre u. 128

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A burkolat állapota sajnos nem teszi lehetővé, hogy tartós burkolati jelet létesítsünk, ezért csak oldószeres felfestést tudunk alkalmazni a tárgyi címen.

    A bejelentésben szerepl
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kint maradt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagysándor József utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidöntött tábla Torontál utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Torontál utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére