Válaszra vár

Fővám téri lombkoronasétány

Anonim Járókelő

A villamos rampája melletti gyalogossávon igazi lombkoronasétány fejlődött ki, egy alapos gallyazás nem ártana.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fővám tér 10

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Gödör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bajor Gizi park (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Facsere

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére