Megoldott

Tönkrement tábla

A Fővám téren a metróhoz vezető ,,lépcsőfordulóban" az egyik leklámtábla szétszakadt, egyik fénycsöve ki is égett. Már egy ideje így néz ki. A táblán a JCDecaux felirat mellett egy publimont-os matrica is van, lehet hogy hozzájuk tartozik.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fővám tér

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó vasszerkezet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    ivókút nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére