bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt vezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Olga utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teljesen átrozsdásodott korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Széchenyi István tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megállt óra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Hesse Trade Kft.
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt reklámtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Álmos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megállt óra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: City Dekor Kft.
    Nagyvárad tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fűvel teli zsák és gereblye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hibás ereszcsatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére