Megoldott

Mikulás csomagos autó

Anonim Járókelő

Fél éve lejárt műszakis autó, egyértelműen parkolási díjat sem fizet.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Böszörményi út 5b

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Tamás!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték
  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    A tulajdonos kiértesítése megtörtént, intézkedni fogunk az elszállítása felől.
    Tisztelettel:
    Madanecz Zsuzsanna
    Polgármesteri-Jegyzői Titkárság

    Budapest Főváros XII. kerület Hegyvi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Hegyvidéki Rendészetre. Válaszukig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,

    Varga Ágnes
    kommunikációs munkatárs

    Budapest Fő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Lanos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Sashegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott, rendszám nélküli Audi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Kempelen Farkas utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére