bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jogtalanul foglalja a helyet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Elhagyott Trabant

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Baleset után otthagyott roncsautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Corvin körút (XIX. kerület, Kispest)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Leeresztett kerekű kocsik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Bertalan Lajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elhagyott jármű akadályozza a parkolást

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyottnak tűnő jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Medvetalp utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újabb gyanús jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Roncs autók egymás hegyén hatán...

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére