Megoldott

Összefirkált emlékfal

A Dohány utcában a Gettó Emlékfalon egy jókora firka van. Kérem az illetékeseket az eltávolítására.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dohány u. 23

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu

    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00139671

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással a fentemlített azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy az intézked
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu

    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00139671

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással a fentemlített azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy a bejelenté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • Kiss László hozzászólt a bejelentéshez.

    Küldjétek tovább az Erzsébetvárosi Önkormányzatnak és az Egységes Magyarországi Izraelita Hitközséghez!
    Ők voltak akik anyagilag is támogatták ezt, valamint az Önkormányzat felszólíthatja a tulajdonos...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Andor!
    Mivel a bejelentés magántulajdonra vonatkozik, a kerületi önkormányzat nem járhat el illetékesként az ügyben.
    A bejelentést hamarosan törlésre kerül, emiatt megértésed köszönjük!
    A Járókel...
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rongált szemétgyűjtők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Peterdy utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Klauzál tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére