bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Lavotta utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Rudas Gyógyfürdő (I. kerület, Várkerület)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ráday utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Muskotály utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére