Megoldott

Hiányzó járda

Tisztelt Illetékes!
A Pósa Lajos utca és a Vezér utca összekötésénél hiányzik a járda. Ha gyalogátkelő kiépítésére nincs is lehetőség, legalább a járda pótlásának lehetőségét vizsgálják meg.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vezér u 149c

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Önkormányzatunk a költségvetési kereteket és a szakmai szempontokat is figyelembe véve jelenleg nem tartja indokoltnak a járdaépíttetést a bejelentett szakaszon.
  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00148908 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    Önkormányzatunk a költségvetési kereteket és a szakmai szempontokat is figyelembe véve jelenleg nem tartja indokoltnak a járdaé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    befejezetlen járda

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt, rossz állapotú járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cinkotai út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Oszlop csonkja balesetveszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére