bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elszakadt a hinta ülő felülete

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Klebelsberg Kunó utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    befejezetlen járda

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fejünkre lógó ágak

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Örs vezér tere (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladék a lomtalanítás után

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Francia út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt, rossz állapotú járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cinkotai út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szelektív hulladékgyűjtés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lom, szemét végig az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Dévényi utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére