bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyu a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Telepes utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járda gyakori feltörése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Márvány utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megrongálódott korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Olah Peter
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán parkoló autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Zoltán
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Jász utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán fedetlen luk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Zoltán
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Jász utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    III. Táborhegyi út járda járhatósága

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Táborhegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jardaburkolat hibak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Városüzemeltetési Iroda
    Batthyány utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Beszaladt aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Törökvész út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére