Megoldásra vár

Bűzölgő zöldhulladék

Anonim Járókelő

3-4 napja levágásra került a zöldterületen a fű és egyéb bokrok. Abból keletkezett hulladék azóta a sarkon áll és olyan szinten bűzölög, hogy már a lakásokban se lehet normális levegőt venni. Kérjük a mielőbbi elszállítását. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilágyi Erzsébet fasor 91

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a lekaszált füvet munkatársaink hamarosan elszállítják. A munkálat elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel: Budapesti Közműve...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gábor Áron utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt a kuka

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Cimbalom utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére