Megoldott

Áprilisi karácsonyfák

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek elszállíttatni a fákat.

Az épített környezet szebbé tételét célzó intézkedésüket hálásan köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Vajda Péter u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Szabolcs !
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizt...
  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Üres szemetestartó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Budagyöngye parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére