Megoldott

Fatámasz kidőlt

Kidőlt a fa támasza, rá a fára.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Hercegprímás u. 18

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető válasza alapján
  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A törzsvédő rácsot megigazítottuk.
    Köszönjük, hogy észrevételét jelezte.

    Üdvözlettel,
    [varosuzemelteto logo_email]
    1051 Budapest, Nádor u. 36.
    Tel.: +36 1 327 7450

    Ezen üzenet és
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Szemere utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    hányzó fa - Budapest, Hold u. 21,

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Hold utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    3 hiányzó fa - Hold u. 19, 1054 Budapest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Hold utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére