Megerősítésre vár

Gyalogátkelőhely felfestés hiánya

Gyalogátkelőhely felfestés hiánya

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ajtósi Dürer sor 9

Hozzászólások

  • Kémeri Balázs visszajelzésére vár.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Előző levelünket tévedésből írtuk erre az ügyszámra. Kérjük tekintsék tárgytalannak.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image00
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését. A jelzőtábla kihelyezésére a szükséges intézkedést megtettük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét. Az Ön által jelzett helyszínt az idei évi útburkolatijel-fenntartási programunkban szerepeltetni fogjuk. A kivitelezésig kérjük szíves türelmét.

    Üdvözlett
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kémeri Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő lámpák az Örsön

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Örs vezér tere M+H (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széttaposott, besározott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére