Megoldott

Elhagyott, feltört busz

Nagyjából 2023 December óta elhagyottan áll egy busz, a Noszlopy utca elején a gyógyszergyár tűzi víz tárolója felöli oldalon. Azóta hetente feltörik, kipakolják, valaki lakik benne. A szemét ömlik ki a busz oldalából. Jelenleg körülötte minden betört üvegszilánk.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Noszlopy u. 2-6

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk!
    Köszönjük a visszajelzést és a képet!
    Amennyiben módodban áll kérünk, továbbra is küldj be fotókat a bejelentett ügyek állapotáról! Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tud...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen elszállításra került :)
    06.03-an hétfőn leszállítottak a járművet.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a megoldást, bízzunk benne hogy megtörténik az elszállítása. Egyre borzalmasabb a körülötte lévő állapot
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Lent olvasható bejelentésükről tájékoztatom, hogy az abban jelzett busz a jövő hét folyamán elszállításra kerül. Addig kérem szíves türelmüket és megértésüket.

    Üdvözlettel,

    [cid:image
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üzemképtelen jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Sörgyár utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Mercedes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Richter Gedeon utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére