bejelentés
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott, közlekedésre alkalmatlan jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Lenfonó utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Üzemképtelen jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Petrőczy utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üzemképtelen jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Sörgyár utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kisbolt mögötti illegális szemétlerakó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Harmat utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szabálytalan, balesetveszélyes parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Harmat utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdára lógó jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Matula Gergely
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Szalonka köz (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére