Megoldott

6 db elhagyott jármű

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.06.
Kőbánya Önkormányzat válasza:
„Tisztelt Cím!

Lenti beadványukkal kapcsolatban tájékoztatom, hogy a FÖRI illetékességi területén a jogszabályokra vonatkozó álláspontunktól függetlenül nem áll módunkban eljárást kezdeményezni.

Kérem szíves megértésüket.

Üdvözlettel,

From: hivatal@kobanya.hu”

-----

FRISSÍTÉS: 2024.04.08.
FÖRI válasza szerint a feltört, nyitott ablakú, szeméttel megtöltött járművek jogszerűen várakoznak.

-------------

X. Fehér út 3 előtti parkolóban 6 db feltört és szeméttel feltöltött elhagyott jármű vesztegel.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Fehér út 3

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bardócz Csaba ügyvivő Járókelő Közhasznú Egyesület Tisztelt Ügyvivő Úr!
    Hivatkozással a tárgy szerinti azonosítószámú lakossági bejelentésre, jelen
    - This is an email notification from your Helpmonks
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tar Julcsi hozzászólt a bejelentéshez.

    Két szerencsés nyertes kivételével elvitték őket!
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-325612 /2024-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Hivatalüzemeltetési és Intézményfejlesztési Főo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.04.08. FÖRI válasza szerint a feltört, nyitott ablakú, szeméttel megtöltött járművek jogszerűen várakoznak. ------------- X. Fehér út 3 előtti parkolóban 6 db feltört és szeméttel feltöltött elhagyott jármű vesztegel."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.06. Kőbánya Önkormányzat válasza: „Tisztelt Cím...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Lenti beadványukkal kapcsolatban tájékoztatom, hogy a FÖRI illetékességi területén a jogszabályokra vonatkozó álláspontunktól függetlenül nem áll módunkban eljárást kezdeményezni.

    Kére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.04.08. FÖRI válasza szerint a feltört, nyitott ablakú, szeméttel megtöltött járművek jogszerűen várakoznak. ----------------------- X. Fehér út 3 előtti parkolóban 6 db feltört és szeméttel feltöltött elhagyott jármű vesztegel."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.04.08. FÖRI válasza szerint a feltört, nyitott ab...

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "X. Fehér út 3 előtti parkolóban 6 db feltört és szeméttel feltöltött elhagyott jármű vesztegel."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.04.08. FÖRI válasza szerint a feltört, nyitott ablakú, szeméttel megtöltött járművek jogszerűen várakoznak. ----------------------- X. Fehér út 3 előtti parkolóban 6 db feltört és szeméttel fe...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [Leírás: fori_logo]
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére