Megoldásra vár

Betonban fém csonkok

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek eltávolítani a balesetveszélyes és esztétikailag is csúnya betonban lévő fém csonkokat. Köszönöm

Probléma helyszíne
F4J3+QQ Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    A betontömb eltávolítását beütemeztük, a munkálat elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/149623/betonban-fem-csonkok/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Hasonló, mint https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/148986/felesleges-beton-es-veszelyes-fem-csonkok , azonban másik helyszín.
    Ügykezelő: Fischer Péter
  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A törött ivókút.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Károly körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére