Válaszra vár

Felesleges beton és veszélyes fém csonkok

Kérem szépen az illetékeseket hogy legyenek szívesek megszüntetni a veszélyes csonkokat és lehetőség szerint a látszólag felesleges beton tömböt is.

Az épített környezet szebbé és biztonságosabbá tételét célzó intézkedésüket hálásan köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Boros Ádám stny.

Hozzászólások

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Üres oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A törött ivókút.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Károly körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére