Megoldott
2
Megoldott
2

Régóta itt van

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Megerősítésre vár
5
Megerősítésre vár
5

Elavult tájékoztató

Beküldés ideje:
Beküldte: Fónai Kende
Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
Lehel tér M (XIII. kerület)
Megoldásra vár
2
Megoldásra vár
2

Lekopott tábla

Beküldés ideje:
Beküldte: Szórád Róbert
Illetékes: Budapest Közút
Egyenes utca (XIV. kerület, Zugló)
Megoldott
3
Megoldott
3

Kutya ürülék gyűjtő tele

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
Örs vezér útja (XIV. kerület, Zugló)
Megoldott
5
Megoldott
5

Hetek(!) óta sötét van

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
Örs vezér tere (XIV. kerület, Zugló)
Megoldásra vár
1
Megoldásra vár
1

Üres fahely

Beküldés ideje:
Beküldte: Tamás Géza
Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
Attila út (I. kerület, Várkerület)
Megoldott
2
Megoldott
2

Ellenőrizetlen tilosban az parkolás

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
Napkelte utca (XI. kerület, Újbuda)
Megerősítésre vár
1
Megerősítésre vár
1

Kiszáradt fasor

Beküldés ideje:
Beküldte: Stankovics Andor
Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
Körvasút sor (XVI. kerület)
Megoldott
2
Megoldott
2

Eldugult csatorna (?)

Beküldés ideje:
Beküldte: Tóth János
Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
Bem József tér (II. kerület)
Megerősítésre vár
2
Megerősítésre vár
2

Elkeserítő állapotok

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
Megoldott
1
Megoldott
1

Gusztustalan a Corvin köz

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
Corvin köz (VIII. kerület, Józsefváros)
Megoldott
10
Megoldott
10

Elfordított tábla

Beküldés ideje:
Beküldte: g g
Illetékes: Budapest Közút
Bercsényi utca (XI. kerület, Újbuda)
Megoldott
1
Megoldott
1

Kirakott lom - mosógép

Beküldés ideje:
Beküldte: VII Gábor
Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
Megoldásra vár
1
Megoldásra vár
1

Fatuskó

Beküldés ideje:
Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Megerősítésre vár
2
Megerősítésre vár
2

veszelyes akacfa

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
Tegez utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
Megoldott
2
Megoldott
2

Ez eldőlt

Beküldés ideje:
Beküldte: Wagner Kriszta
Illetékes: Budapest Közút
Szentkirályi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
Megoldásra vár
2
Megoldásra vár
2

Kiszáradt fa

Beküldés ideje:
Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
Törökvész út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére