bejelentés
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Be nem látható kereszteződés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Szénás utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Járda hiba

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Ballada utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Májusfa utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illegális szemétlerakó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Unnamed Road
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Ferde tábla.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Olga utca (XVI. kerület)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Kutyafuttató oldala kidőlve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Jókai Mór utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére