Megoldásra vár

Gallyazás szükséges

A Szent Korona utcában a Coopal átellenben van egy fa ami felül eléggé kopasz de alulról már hajt. Kérem az illetékeseket a gallyazásra.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szent Korona u. 2

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést. Ez egy japánakác ami lassan lombosodik ki. Felvettük a fasorlistába és megnézzük.
    Üdvözlettel, KKVI
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére