bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gödör van a járda alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Gizella tér (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lezárt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Borotvás utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Funkcióját vesztett poroló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Borotvás utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt óriás gesztenye

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Májusfa utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lakó-pihenő övezetet kérünk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Bökényföldi út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Bökényföldi út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére