Válaszra vár

Rozsdás csapok

Anonim Járókelő

Külön-külön, és egyben is lesújtó képet festenek ez a rozsdaette csapok a Hermina bringaparkban. Legyenek szívesen felújítani őket! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Hermina út 107

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére