Válaszra vár

Kàtyú

Csatorna mellett kialakult kàtyú a Fürge utca 60. szám és a Budapesti ùt sarkàn.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Fürge u. 60

Hozzászólások

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Molnár Edina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Csatornafedél mellett kátyúsodás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    László utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyuk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Ágoston Péter utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    8
    Megoldásra vár
    8

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Kőszirt utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére