Válaszra vár

Levágott oszlopok

Anonim Járókelő

A XVI. Baross utca és a patak melletti kerékpárút kereszteződésében 3 zöld oszlop került, hogy az autósok bejutását megakadályozza. Mindhárom oszlopot tőből elfűrészelték.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Baross u. 235

Hozzászólások

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyalogos átkelőhely hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hunyadvár utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rossz irányba néz a tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kidöntött oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Táncsics utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére