Megoldásra vár

Letört tábla

A segesvár utca játszótéren letört egy tabla fele.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Segesvár u. 31

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a jelzést. Pótoljuk.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Csanády Miklós bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére