Válaszra vár

Befejezetlen járda

Tisztelt Cím!
Abban kérném szíves segítségüket, hogy a 16. kerület Kardosfa utca 12. szám alatti járdaszakasz befejezése megtörténjen. A térkövek szanaszét vannak az akna körül, balesetveszélyes. Korábban az akna szintjét a járdával azonos szintre hozták, de körülötte a térkövek rendezése, lerakása nem történt meg és egyre rosszabb állapotban van ez a kis járdaszakasz és egyre balesetveszélyesebb, nagyobb esőzések alkalmával áll benne a víz.
(A térképen a megfelelő helyre tettem a "pöttyöt", a címnél sajnos ez nem jelenik meg (a rendszer megváltoztatja), de a bejelentésben szerepel a cím)
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Gálosfa utca 5

Hozzászólások

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Halasy Krisztina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Parkolást gátló cölöpök hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Rákosi út (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdára ránőtt növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Párta utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére