Megoldott

Ismét egy kátyú

Sajnos újra kátyú keletkezett a Bóbitás u sarkán

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Budapesti út 163

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kerek Fric hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva, köszönöm!
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Kerek Fric !

    A kátyú javítását a kivitelezőtől megrendeltük.

    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Ismét egy kátyú - Bóbitás utca"-ról "Ismét egy kátyú"-ra.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Kerek Fric bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Csatornafedél mellett kátyúsodás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    László utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyuk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Ágoston Péter utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    8
    Megoldásra vár
    8

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Kőszirt utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére