bejelentés
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Kiss János altábornagy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Lejárt műszakival közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Aradi vértanúk útja (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Roncsautó foglalja a helyet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    II. Rákóczi Ferenc utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Ott hagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Dunadűlő út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Roncsautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Füleki Flavián
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Varrógép utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Károli Gáspár utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Tele szeméttel a pótkocsi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Szállító utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére