Megoldatlan

Rendszeres tilosban megállás, parkolás.

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.09.11:

Az ismétlődő problémát nem a közterület-felügyelet fogja megoldani, azzal hogy most egy-két hétig büntetget utána meg ha már nincs kiemelt figyelem akkor meg ugyanúgy meg fog jelenni ez a probléma. Itt a Csepeli önkormányzatnak kéne az üzletekkel, és a bankokkal kidolgozni egy olyan ötletet, hogy hová lehetne esetlegesen ezeknek a járműveknek kialakítani esetlegesen egy öblös beugró részt ahol ezt a tevékenységet el tudják végezni, majd utána ismét szabadon hagyják azt a kijelölt területet. Azzal nem sokra megyünk hogy a közterület azt mondja nincs ott senki, én meg azt mondom hogy van.

---

A XXI. kerület önkormányzata mikor oldja már meg azt a mindennapos problémát, hogy ezen az útszakaszon ne álljanak meg, ne parkoljanak, és ne pakoljanak az üzletekbe szállító járművek. Ki kell akkor alakítani részükre egy kijelölt parkolási területet, egy öblös részt ahol ezt meg tudják oldani, és akkor nem zavarják a közlekedés többi résztvevőjét, illetve nem okoznak torlódást. Az adott útszakaszon megállni tilos tábla van kihelyezve, kettős jellegű buszmegálló, illetve kerékpár sáv, ennek ellenére mindennaposak ezek a képek, az önkormányzati rendészek, és a rendőrség se foglalkozik ezzel a problémával. Kérjük az illetékes megkeresését, és az évek óta tartó problémára való megoldás megvalósítását.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 88

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "A XXI. kerület önkormányzata mikor oldja már meg azt a mindennapos problémát, hogy ezen az útszakaszon ne álljanak meg, ne parkoljanak, és ne pakoljanak az üzletekbe szállító járművek. Ki kell akkor alakítani részükre egy kijelölt parkolási területet, egy öblös részt ahol ezt meg tudják oldani, és akkor nem zavarják a ...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ismétlődő problémát nem a közterület-felügyelet fogja megoldani, azzal hogy most egy-két hétig büntetget utána meg ha már nincs kiemelt figyelem akkor meg ugyanúgy meg fog jelenni ez a probléma. It...
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2257/022-443/21

    Köszönjük a Bejelentést!

    Kollégáin kiérkezésükkor nem találtak szabálytalanságok.

    Budapest 2021. szeptember 8.

    Üdvözlettel: Feka Sándor

    Közterület-felügyelet
    Igazgató helyettese
    T
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére