bejelentés
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyalogos átkelő elállása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Stromfeld Aurél út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hibás, használhatatlan parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Keszkenő utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Lukács György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Behajtani tilosban, a parkba beálló autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Szigeti József utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Járdán keresztbe parkoló terepjáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Füredi utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kapás utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére