Megoldott

Régóta elhagyott rendszám nélküli autó!

Régóta elhagyott rendszám nélküli autó!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc út 112a

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kis Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldodott!
  • Prinzessin Princesse hozzászólt a bejelentéshez.

    Vajon megoldódott a probléma??
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2412/024/195/21

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést,intézkedünk.

    Budapest 2021. szeptember 23.

    Üdvözlettel: Feka Sándor

    Közterület-felügyelet
    Igazgató helyettese
    Tel.: 06-70/933-3611

    Bud
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Kis Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivont Citroen közterületen parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére