Megoldott

ILLEGÁLIS SZEMÉTLERAKÓ

Üdv!
Szokásos; 1212 Petőfi u. páros oldal eleje, kb. fél éve ott van ez a mocsok.
Ja, a csevak telephelyétől 50m.re.
Biztos nem vették észre a fijjúk

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Petőfi u. 10

Hozzászólások

  • István Mihály Neparáczki hozzászólt a bejelentéshez.

    Fél éven keresztül volt a szemét a csevak telephelytől kb. 50m.re
    A cég autói, munkatársai, vezetői nap mint nap látták.
    Mindenki kussol mint szar a gazban.
    A környék minden sarka, bokra illegális szemétlerakó.
  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "XXI. kerület Közterület-felügyelet"-ra.

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján. Köszönjük!
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/4424/1/2021/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen található bútor elszállítása nem Társaságunk illetékessége. Bejelentését követően felvettük a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • István Mihály Neparáczki bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sitthegyek közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Magyar utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Védgát utca szokásos szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére