Megoldatlan

Ismét szemét

Legutóbbi jelentésem után elszállításra került a szemét. Sajnos másnap délután már megint került oda és napról napra mindig lesz ott új zsák, valaki rendszeresen ott dobja ki. Nem lehetne kamerát feltenni?
Köszönöm válaszát.

Probléma helyszíne
Budapest Almafa u. 43

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Szemes Alexandra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sok szemét

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szent István körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Galambok szarnak az automatára

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Békásmegyer (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Friss hányás a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Etele út / Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére