Megoldott

Rendszám nélküli Suzuki

Kérem a Közterület-felügyelet értesítését a jármű elszállítása érdekében.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kiss János altábornagy u. 29-41

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Géza!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonság...
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Járművet elszállították, probléma megoldva. Köszi. Mai nappal kipipálva.
  • Tamás Géza visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2658/022-494/2021

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést, intézkedünk.

    Budapest, 2021. október 18.

    Üdvözlettel: Feka Sándor

    Közterület-felügyelet
    Igazgató helyettese
    Tel.: 06-70/933-3611

    Bu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Szabadság utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Swift

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Roncs VW

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Egyéb szervezet
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére