Megoldott

Elhagyott jármű a parkban

K**-8** rendszámú, Ford autó már hetek óta keresztben áll a járda melletti füves területen a parkban érintetlenül.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kiss János altábornagy u. 502.

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2008/022-389/21

    Tisztelt Bejelentő!

    A fent említett személygépjármű 2021.04.18.-án a Kiss János Altábornagy utca 502. szám alatt az aszfalt beszakadt csőtörés miatt , biztosítási okokból nem lehet e
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Varga Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kivont Citroen közterületen parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kérelemre ideiglenesen kivonva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Halomi út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére