Megoldott

Illegális szemétlerakás

Kérem, számolják fel az illegálisan lerakott szemetet. (Pöltenberg-Ady sarok)
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Ady Endre út 8

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Géza!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Területet megtisztították, probléma megoldva. Köszi.
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Területet megtisztították, probléma megoldva. Köszi.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    FKF Kulaolvadmány a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Illegális szemét közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére