Megoldott
2
Megoldott
2

Ló trágya az úton/járdán

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Szentendre Önkormányzata
Dézsma tér
Válaszra vár
0
Válaszra vár
0

Utcai lámpatest hibás.

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: E.ON Közvilágítás (Szentendre)
Zrínyi utca
Válaszra vár
1
Válaszra vár
1

Járda és zöldterület tönkretétele

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Szentendre Önkormányzata Közterület-felügyelet
Római Sánc utca
Megerősítésre vár
4
Megerősítésre vár
4

hév kerékpárjegy

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: MÁV-HÉV Zrt. (Szentendre)
Állomás tér
Megoldásra vár
2
Megoldásra vár
2

Érzékelős lámpa

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Magyar Közút (Szentendre)
11
Megerősítésre vár
2
Megerősítésre vár
2

Megdőlt lámpaoszlop

Beküldés ideje:
Beküldte: Járókelő Star
Illetékes: Aldi (Szentendre)
Szentendre Kalászi út HRSZ: 11283
Megerősítésre vár
4
Megerősítésre vár
4

Alig látható közlekedési tábla

Beküldés ideje:
Beküldte: Anonim Járókelő
Illetékes: Szentendre Önkormányzata
Vasúti Villasor
  Vissza az oldal tetejére