Megoldásra vár

János utca és József Attila utcatalálkozásánál lévő kátyúk javítása

A János utca és a József Attila utca találkozásánál a DMRV felbontotta az úttestet vezeték javítás miatt. A munka elvégzése után helyreállították az úttest megbontott részét (lásd a fényképen a sötét, fekete útburkolat részt!).

Azonban az úttest DMRV által javított része előtt, valamint utána egy - egy kátyú, illetve nagyobb úthiba található, aminek a javítását el kellene végezni.

Megjegyzés: az interaktív térkép a György utca 1. címet hozza fel a hely pontos bejelölése után. A hely címe inkább a János utca 2. szám lenne.

Probléma helyszíne
Szentendre György u. 3

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk !

    Tájékoztatom,hogy KÜ18-P/24-1215 számú bejelentését szakterület készre
    jelentette. A bejelentés helyszínén útkarbantartást végeztek, a
    balesetveszélyt elhárították

    Üdvözlettel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk !

    Szakterület tájékoztatása szerint a kért munkálatot ütemezték feladataik
    közé.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzati és Ügyfélszol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk !

    Tájékoztatom, hogy bejelentését a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottuk szakterület felé.Válaszadásig szíves türelmét kérjük,

    Üdvözlettel

    Major Magda

    *Szentendrei Köz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Helyes Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére