Megoldott

Aknafedél balesetveszélyes

Aknafedél keret letört. Balesetveszélyes. A tartó keret letört körben. Nincs, ami tartsa a fedelet.

Probléma helyszíne
Szentendre Szentlászlói út 9

Hozzászólások

  • G. Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelento!
    A KÜ18-P/24-1390 sz.- panaszat a szakterulet keszre jelentette. Koszonettel:
    Varosi Ugyfelszolgalat

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzati és Ügyfélszolgálati
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelento!
    Panaszat KÜ18-P/24-1390 sz.-on tovabbitottuk az illetekes szakterulet fele,
    kerjuk szives turelmet:
    Varosi Ugyfelszolgalat

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Nagy Peter Lajos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Útprobléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Erdész utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rendkívül szűk járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: F A
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Felhő utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Baross Gábor utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére