Megerősítésre vár

A növényzettől beláthatatlan kereszteződés

Anonim Járókelő

A Fenyő utcából a sarkon lévő növényzettől nem látni a Barackos út forgalmát. Onnan jellemzően nagy sebességgel jönnek le az autók, a kátyús út miatt gyakran nem is a jobb oldalon közlekedve, hanem inkább középen. A növényzet miatt viszont aki jön le a Fenyő utcából, annak ki kell gurulnia a Baracosra, hogy lásson is valamit, ez nagyon balesetveszélyes.
Kérjük a növényzet megynyírását!
Illetve, mivel ez minden évben gondot okoz, jó lenne valami tartós megoldás ide!

Probléma helyszíne
Szentendre Fenyő u. 2

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelento!
    Panaszat KÜ18-P/24-1981 sz.-on tovabbitottuk az illetekes szakterulet fele,
    kerjuk szives turelmet:
    Varosi Ugyfelszolgalat

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    *Önkormányzat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére